Ubytování v Kaplice

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kaplice. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Kaplice, kde najdeme města Zahořánky, Malonty, Mírkovice, Rožmberk nad Vltavou a Chabičovice.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Penzion Krakovice 

Foto: Penzion Krakovice
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
98 %

Penzion Krakovice, historický kamenný statek, se nachází v Kaplici, v odlehlé oblasti obklopené přírodou, 15 km od Českého Krumlova. Tento penzion nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a neplacené soukromé parkoviště.


2. Hájenka hraběte Buquoye 

Foto: Hájenka hraběte Buquoye
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
97 %

Hájenka hraběte Buquoye se nachází v Kaplicích. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Všechny pokoje mají psací stůl, koupelnu, Wi-Fi zdarma, ledničku a některé výhled na hory.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí (2 dospělí)
osoby29 - 29 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí (3 dospělí)
osoby17 - 42 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí (4 dospělí)
osoby40 - 57 EUR za noc

3. Penzion Vinicky dvůr 

Foto: Penzion Vinicky dvůr
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
91 %

Penzion Vinický dvůr se nachází na odlehlém místě, 5 km od Kaplic. Sídlí v historickém kamenném domě a nabízí malý venkovní bazén. Wi-Fi je dostupné zdarma v jídelně.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby40 - 40 EUR za noc
Apartmán
osoby64 - 64 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: